Regulamin Darowizn

Regulamin Udzielania Darowizn Na Rzecz Fundacji Wsparcia Zdrowia Seniora

Sposób zbierania i cel wykorzystania darowizn

 1. Darowizny na ogólne cele statutowe Fundacja Zdrowie Seniora możesz przekazać po kliknięciu „Wesprzyj Nas” i na zakładce Darczyńcy na stronie http://zdrowieseniora.org/darczyncy/.
 2. Darowizny są obsługiwane przez operatorów płatności:
  firmę PayU, z główną siedzibą w Poznaniu, ul.Grunwaldzka 182, 60-166, NIP: 779-23-08-495;
  firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu.
 3. Darowiznę możesz wpłacić za pośrednictwem kanałów płatności udostępnionych przez firmy PayU i PayPal, tj. przy pomocy e-przelewu, karty płatniczej i bezpośredniego przelewu na konto oraz przelewu w oddziale banku lub na poczcie.
 4. Udzielane przez Ciebie darowizny mogą być jednorazowe lub regularne. Jeśli zdecydujesz się na przekazywanie darowizny regularnie Operator Płatności (PayU S.A) będzie comiesięcznie pobierał zadeklarowaną przez Ciebie kwotę z Twojej karty płatniczej. Dane karty przechowywane są przez PayU. PayU pośredniczy w płatności udostępniając wirtualny identyfikator karty (Token), który jest unikalny i przypisywany jest do każdej karty.
  Możesz wpłacić jedną z kwot sugerowanych na stronie lub dowolną podaną przez Ciebie kwotę.

Dane osobowe

Wpłacając darowiznę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzebę obsługi darowizny, jak również zgadzasz się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących działań Fundacji Wsparcia Zdrowia Seniora. Gromadzimy następujące dane: imię, nazwisko, adres e-mail, kod pocztowy oraz kwotę darowizny.

Rezygnacja z przekazania darowizny

 1. Każdy darczyńca ma prawo zażądać zwrotu darowizny w terminie 7 dni od jej wpłacenia. To na wypadek, kiedy pieniądze trafią do nas przez przypadek. W celu uzyskania zwrotu napisz do nas na adres: info@zdrowieseniora.org. Pieniądze zwrócimy Ci maksymalnie w ciągu 30 dni. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości słów: „Rezygnacja z darowizny”.
 2. Jeśli chcesz zrezygnować z płatności regularnych, możesz to zrobić klikając w odnośnik w e-mailu potwierdzającym przekazanie darowizny, który dostajesz co miesiąc lub pisząc na adres: info@zdrowieseniora.org

Bezpieczeństwo wpłat

Chronimy Twoje wpłaty przy pomocy bezpiecznego certyfikatu SSL, dokładnie tak jak Twój bank. Dzięki niemu wszystkie przesyłane informacje są zaszyfrowane. W celu zrealizowania płatności korzystamy z bezpiecznych operatorów płatności PayU i PayPal.