Wigilia z Naszymi Podopiecznymi

Cztery pokolenia spotkały się przy jednym stole: dzieci z podstawówki w Wilanowie pięknie kolędowały a młodzi wolontariusze z liceum Bednarska serwowali świąteczne przysmaki naszym podopiecznym i przyjaciołom z Fundacji Prometeusz Dla Seniorów. I Wam życzymy z całego serca tak ciepłej rodzinnej atmosfery w te świąteczne dni! ♥️🎄⭐️

Jedz, Pij i Czyń Dobro!

Spotkaliśmy się 26 listopada w restauracji Warszawa Wschodnia na świątecznej kolacji, podczas której zbieraliśmy datki by pomóc naszym Podopiecznym żyć w zdrowiu!

Chcielibyśmy podziękować najserdeczniej przyjaciołom Fundacji FWZS którzy wsparli nas tak hojnie. I oczywiście, samej gwieździe wieczoru, Mateuszowi Gesslerowi, który przygotował dla nas specjalny kulinarny show i sam zawsze chętnie pomaga potrzebującym.

Charytatywna Aukcja Sztuki

Dzięki uprzejmości Państwa Marka i Jowity Kubaczka odbyła się aukcja charytatywna, a wszystkie uzyskane dochody zostały przekazane na cele Fundacji FWZS, która wspiera starsze osoby. W tej chwili zebrana suma wynosi 4325 zł. Dla naszych Podopiecznych to bardzo dużo! Każdy z nich otrzymuje bowiem leki o wartości około 200 zł miesięcznie, a to oznacza, że dzięki zebranej kwocie będziemy w stanie wesprzeć 2 kolejnych seniorów przez cały rok! Jeszcze raz chcemy podziękować artchitecture za organizację aukcji. Chcemy także wyrazić wdzięczność dla wszystkich wspaniałych Artystów i Darczyńców, którzy zdecydowali się wesprzeć ideę Fundacji FWZS. Chcemy abyście wiedzieli, jak wiele to znaczy dla nas i naszych Podopiecznych.

The Irish Ball

W zeszły weekend nasza Fundacja wzięła udział w charytatywnym balu organizowanym przez Fundację Św. Patryka. Jest to fundacja, która zapewnia wsparcie wszelkim polskim organizacjom charytatywnym.

Zebrane pieniądze przeznaczane są na wyspecjalizowany sprzęt, szkolenia i projekty oraz różne inne potrzeby.
Główną atrakcją Balu jest głosowanie na fundację, która wygra główną nagrodę – 50 000 zł.

Chociaż nie udało nam się zwyciężyć, to i tak mamy mnóstwo powodów do świętowania. Przede wszystkim każde tego typu wydarzenie, to pomocna dłoń dla osób, które rozpaczliwie potrzebują naszego wsparcia. Ponadto każda z fundacji i organizacji, które wzięły udział w konkursie reprezentowała bardzo ważne potrzeby społeczne! Cieszymy się także, że mieliśmy okazję zaprezentować nasz krótki film, w którego przygotowanie włożyliśmy całe serce i z